REGIOJET IGNIS BRUNENSIS v Brně pokračuje. Do srpnových ohňostrojných show 7.8. a 14.8. bylo zapojeno 13 zemí ze čtyř kontinentů

2/8/2021

Názvy dvou srpnových show jsou „Pozdravy z Evropy" a „Pozdravy z kontinentů a na kontinenty". Ty znovu rozsvítí oblohu nad hradem Špilberk v sobotu 7. srpna a o týden později 14. srpna, vždy v tradičním čase odpalu ve 22.30 hodin při pokračování letošního 24. ročníku soutěžní ohňostrojné přehlídky REGIOJET IGNIS BRUNENSIS. Do příprav mezinárodních ohňostrojných projektů bylo kromě domácího Česka zapojeno celkem 13 zemí ze čtyř kontinentů - Evropa, Asie, Afrika a Austrálie.

V sobotu 7. srpna zpestří festival IGNIS BRUNENSIS dronová show na Kraví hoře, před ohňostrojem ve 21.30 a po ohňostroji ve 23.00 hodin.

OHŇOSTROJ 7.8. 22:30 / POZDRAVY Z EVROPY / Brno, nad hradem Špilberk & YouTube
Francie & Polsko & Německo & Slovensko & Rakousko & Portugalsko & Švýcarsko

OHŇOSTROJ 14.8. 22:30 / POZDRAVY Z KONTINENTŮ A NA KONTINENTY / Brno, nad hradem Špilberk & YouTube
Norsko & Jihoafrická republika & Austrálie & Filipíny & Japonsko & Španělsko

DRONOVÁ SHOW 7.8. 21:30 a 23:00 / Brno, Kraví hora

Hudba k ohňostrojům tradičně na FM rádiu

Originální hudební doprovod synchronizovaný s ohňostroji vysílá exkluzivně Rádio Krokodýl 103 FM. Stačí si tedy najít jakékoliv místo v Brně nebo v okolí Brna s výhledem na Špilberk za dodržení aktuálních epidemiologických pravidel a naladit muziku k ohňostroji na FM rádiu. Důležitá informace pro všechny ohňostrojné fanoušky - hudbu nalaďte pouze na FM příjmu Krokodýlu, internetový stream je zpožděný a hudební doprovod tak není synchronizovaný.


Online přenosy ohňostrojů a záznamy ve 4K rozlišení

U dvou nadcházejících soutěžních ohňostrojů (7.8. a 14.8.) pokračují „live" přenosy na YouTube ve vysokém rozlišení. Živé streamy ohňostrojů běží na festivalovém kanálu IGNIS BRUNENSIS OFFICIAL a ve spolupráci s CzechTourism také na oficiálním kanálu České republiky „Visit Czech Republic". Vždy po ohňostroji následuje na YouTube IGNIS BRUNENSIS OFFICIAL video ve 4K rozlišení, aby měli fanoušci po celém světě možnost sledovat ohňostroje v Brně v té nejvyšší možné kvalitě.


Vítězný ohňostroj letos vybírají diváci

Ohňostrojní diváci si letos mimořádně vyměnili hlavní roli s odbornou porotou, která bude o svém pořadí ohňostrojů letos rozhodovat „nesoutěžně". Vítězný ohňostroj letos vybírá široká veřejnost hlasováním na facebookovém profilu IGNIS BRUNENSIS, díky online přenosům se do výběru zapojují diváci ze všech koutů světa. Všichni hlasující soutěží o vlakové jízdenky RegioJet do Budapešti a chorvatské Rijeky.


IGNIS BRUNENSIS s podporou města Brna, Jihomoravského kraje, CzechTourism a RegioJet

Hlavními spolupořadateli jsou statutární město Brno, Jihomoravský kraj a SNIP & CO jako hlavní producent. Festival probíhá za podpory státní agentury CzechTourism a Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Titulárním partnerem je od letošního ročníku společnost RegioJet ze skupiny STUDENT AGENCY. Hlavním garantem ohňostrojné části festivalu je Flash Barrandov SFX.

cz en