IGNIS: Dronová show "Voda je život"

So 15/6/2024

22:00, Brněnská přehrada

"Voda je život"

Světelné show rekordních 250 dronů poprvé v Česku!

Ve druhé dronové show s názvem „Voda je život“ se společně vydáme na úžasnou cestu pod vodní hladinu a podíváme se, jaká je cesta kapky vody. Není jednoduchá ani krátká a je životně důležitá! Vždyť voda je živel, bez kterého se nedá žít. Je to zdroj, ale i domov pro mnoho živočichů.

Celé představení bude znovu provázené mluveným slovem, tentokrát charismatickým hlasem Zdeňka Junáka. Synchronizovaný hudební doprovod s originálním dabingem vysílá Rádio Krokodýl 103 FM.

I při druhém představení IGNIS DRONE SHOW se nad hladinu Brněnské přehrady vznese v Česku rekordních 250 dronů. Autorem dronových show je brněnská společnost Spectrum Production, která tvoří dronové show po celé Evropě a na IGNIS DRONE SHOW se vrací přímo z projektu v Athénách.


► začátek dronových show v cca 22:00 před sobotními ohňostroji IGNIS BRUNENSIS 8.6. a 15.6. na Brněnské přehradě

► projekční místo dronů je přímo nad vodou mezi pláží Sirka a ohňostrojným pontonem – obrazce jsou 360° nebo rotují a budou viditelné ze všech břehů kolem hlavního přehradního jezera

► změna času a termínu dronů v případě nepříznivého počasí vyhrazena

► světelné show budou doprovázené synchronizovanou hudbou vysílanou na Rádiu Krokodýl 103 FM
hudbu nalaďte pouze na FM příjmu – nepoužívejte internetový stream, který je zpožděný a hudební doprovod tak není synchronizovaný


Realizace

Spectrum Production


► po dronové show 15.6. na přehradě následuje ve 22:30 ohňostroj ČESKA & EVROPY "Duhová rapsodie"

cz en