IGNIS: Dronová show "Jsme Evropa"

So 8/6/2024

22:00, Brněnská přehrada

"Jsme Evropa"

Světelné show rekordních 250 dronů poprvé v Česku!

Letošní první dronová show má název „Jsme Evropa“. Česká republika je srdcem Evropy, které tluče ve společném rytmu a pro společné hodnoty. Stojíme pevně v jejím středu, spolupracujeme a překonáváme hranice. Letos uplynulo 20 let od vstupu České republiky do Evropské unie – jednota v rozmanitosti, to je Evropa.

V letošním roce také slavíme 200 let od narození geniálního skladatele Bedřicha Smetany. Pozornému divákovi neunikne, že jako hudební doprovod při dronové show zazní ikonická Má vlast. Celé představení bude zároveň doprovázené mluveným slovem, které obrazce a hudbu spojí do kompletního evropského příběhu. Synchronizovaný hudební doprovod s originálním dabingem vysílá exkluzivně Rádio Krokodýl 103 FM.

Ve třetím ročníku IGNIS DRONE SHOW se nad přehradu vznese 250 dronů, což je rekordní počet dronů tvořících světelnou show na území České republiky. Autorem dronových show je společnost Spectrum Production, která tvoří dronová představení po celé Evropě. Jejich světelné projekty byly dvakrát oceněny vítězstvími v nejprestižnější celosvětové soutěži dronových show. Již potřetí se tým Spectrum vrací do rodného Brna, na Brněnskou přehradu. 


► začátek dronových show v cca 22:00 před sobotními ohňostroji IGNIS BRUNENSIS 8.6. a 15.6. na Brněnské přehradě

► projekční místo dronů je přímo nad vodou mezi pláží Sirka a ohňostrojným pontonem – obrazce jsou 360° nebo rotují a budou viditelné ze všech břehů kolem hlavního přehradního jezera

► změna času a termínu dronů v případě nepříznivého počasí vyhrazena

► světelné show budou doprovázené synchronizovanou hudbou vysílanou na Rádiu Krokodýl 103 FM
hudbu nalaďte pouze na FM příjmu – nepoužívejte internetový stream, který je zpožděný a hudební doprovod tak není synchronizovaný


Realizace

Spectrum Production


► po dronové show 8.6. na přehradě následuje ve 22:30 ohňostroj ČESKA "Dobytí ráje"

cz en